Vítejte na stránkách naší organizace

Vítejte na stránkách občanského sdružení SOPKA 2007, z.s. Na těchto stránkách naleznete informace o akcích, které toto sdružení pořádalo či se chystá pořádat. Aktuální informace z dění občanského sdružení SOPKY se dozvíte v sekci Aktuální akce.

Výsledky traktoriády

Jízda pravidelnosti M1
Pořadí Jezdec
1. Karban František
2. Brož Radek
3. Kovář Josef
4. Šrytr Michal
5. Šrytr Věněk
6.  Čížek Otakar
 
Jízda pravidelnosti M2

Pořadí Jezdec
1. Odcházel Pavel
2. Kofránek Karel
3. Halbich Pavel
4. Kofránek Carlos
Jízda pravidelnosti M4
Pořadí Jezdec
1. Čížek Otakar
Slalom M1
Pořadí Jezdec
1. Karban František
2. Šrytr Věněk
3. Kovář Josef
4. Šrytr Michal
5. Brož Radek
Slalom M2
Pořadí Jezdec
1. Odcházel Pavel
2. Kofránek Karel
3. Kofránek Carlos
4. Halbich Pavel

 

 

Výsledky zimního závodu padesátek

Jawa Klasik
Pořadí Jezdec
1.     Polívka Václav ml.
2. Matěj Patrik
3. Brádler Jan
4. Polívka Václav st.
5. Brádler Dan
6. Nosek Ota
7. Polívka Martin
8. Volf Jan
9. Adamus Karel
10. Ort Milan
11. Kunt Libor
12. Franka Jaroslav
13. Podaný Jiří
14. Kovář Pavel
15. Grigorov David
16. Manina Vratislav
Jawa special
Pořadí Jezdec
1. Bezouška Karel
2. Jenček Martin
3. Vlček Miloslav
4. Kofránek Carlos
5. Bartko Jindřich
6. Žďánský Miloš
Simson
Pořadí Jezdec
1. Kovář Josef
2. Vinš Zdeněk
3. Kunt Lukáš
4. Skalický Radek
Supersport
Pořadí Jezdec
1. Plíšek Lukáš
2. Plíšek Petr
3. Halbich Pavel
4. Černý David

 

 

Obrazová reportáž ze závodu padesátek na 121 minut

Výsledky závodu "padesátek" na 121 minut

Při stejném počtu ujetých kol rozhodovalo dojezdové pořadí po uplynutí 121 minut.

Kategorie Jawa Klasik    
Pořadí Jméno Počet kol
1. Johny 50
2. Mlejnek Martin 50
3. Volf Jan 48
4. Matěj Patrik 46
5. Kunt Libor 45
6. Vávra Karel 45
7. Kovář Matěj 44
8. Slouka Zbyněk 44
9. Kovář Pavel 43
10. Frank Jaroslav 43
11. Koštejn Jiří 41
12. Šrámek Jan 41
13. Brádler Dan 40
14. Chadraba Miroslav 40
15. Kovář Jan 37
16. Kofránek Karel 37
17. Brádler Jan 35
18. Oudrnický Jiří 33
19. Vavřina Mikuláš 31
20. Matěj Dominik 30
21. Peukert Osvald 26
22. Adamus Karel 23
23. Najmon Vojtěch 17
24. Sláma Michal 5
Kategorie Jawa speciál    
Pořadí Jméno Počet kol
1. Černý David 7
2. Kofránek Karlos 5
Kategorie Simson    
Pořadí Jméno Počet kol
1. Kovář Josef 53
2. Šrytr Michal 37
3. Kunt Lukáš 35

 

 

TOPlist