Zhodnocení třížánrového festivalu

Tak to máme konečně za sebou. Největší akce roku našeho sdružení je za námi. Po počátečním velkém rozhořčení (aby tě ty šmejde jebal pes do nohy cos nám ukrad to lešení!!!) celá akce proběhla bez větších potíží. Páteční experiment se vcelku vyvedl až na menší počet účastníků, než se čekalo (do předpokládaných 2 500 účastníků trošku chybělo, ale ne moc:)), nehodnotím hudbu, ta jde mimo mě, ale lidem, kteří tento styl vyznávají se asi líbila. Každopádně náš areál a blízká maková pole přežila tuto akci vcelku bez následků.

Sobota byla co se týká počtu návštěvníků nejúspěšnějším dnem, přišlo něco přes sto lidí (pokud by vystoupili jako předkapela JUDAS PRIEST,kteří koncertovali v Liberci, dá se předpokládat větší návštěvnost). Musím zde pochválit všechny vystupující kapely za kvalitní vystoupení. Obzvlášť stojí za zmínku zajímavá úvodní píseň skupiny VETROL, kdy každý hrál na jiný nástroj, než obvykle (mimochodem ten text byl opravdu hodnotný, jak dlouho  ho asi kluci vymejšleli?:)) Dále bych chtěl pochválit ANTRAX GANG za kvalitní vystoupení, vzhledem k tomu, že vystupovali v novém složení a na zkoušení nebylo bůhvi kolik času, tak to bylo fajn.

 

Neděle se nesla v duchu vystoupení hudebního souboru Turnovanka. Samotné vystoupení bylo velice pěkné (že kluci?:)) Velkým mínusem však byla návštěvnost, která byla slabá. Věřím, že příští rok bude návštěvnost lepší. V neděli nás navštvil fotograf, který umístil fotky z tohoto vystoupení na server www.turnovinky.cz, takže tam máte možnost zhlédnout pár fotografií.

Na závěr mého hodnocení apeluji na ty, kteří v průběhu festivalu pořizovali fotografický materiál, aby mi nějakým způsobem dodali fotky, abych je mohl umístit na tento web a všichni návštěvníci se mohli kochat:)

K proběhlé akci se můžete vyjádřit v knize návštěv.