Vítejte na stránkách naší organizace

Vítejte na stránkách občanského sdružení SOPKA 2007, z.s. Na těchto stránkách naleznete informace o akcích, které toto sdružení pořádalo či se chystá pořádat. Aktuální informace z dění spolku SOPKA 2007, z.s. se dozvíte v sekci Kalendář akcí.

SOPKA 2007 pořádá v sobotu 15.. srpna 2020 od 12:00 pouť  na Nechálově. Pro děti budou k dispozici houpačky, řeťízák, skákací hrad, trampolína, střelnice. Ve stánku bude připraveno bohaté občerstvení (bramboráky, langoše, klobásy,..). Hudební produkci zajišťuje DJ HORACIO. Vstupné na atrakce dobrovolné.
GPS souřadnice akce:
50.606962, 15.011383

 

Open air Radvánice 2020

V pátek 3. července 2020 od 18:00 proběhne v areálu na Radvánicích u Kobyl Antrax Summer Night Dance Trip (taneční hity od 80. let po současnost) Hraje DJ Sodber.
 
V sobotu od 18:00 odstartuje 19. ročník ANTRAX PARTY, kde vystoupí tyto kapely:
 
Areál bude otevřen v sobotu od 12:00, po celé odpoledne bude k dispozici bohaté občerstvení, dva druhy piv, skákací hrad, vstupné dobrovolné.
 

Výsledky závodu traktorů

Kategorie M1

Pořadí Jezdec
1. Šrytr Věněk
2. Ort Milan
3. Karban František
4. Kovář Pepa
5. Tvrzník Jan
6. Šrytr Michal
7. Kohlová Lucie
8. Prskavec Libor
9. Litra Ondřej

Kategorie M2

Pořadí Jezdec
1. Kofránek Karel
2. Berdych Vladislav
3. Kofránek Carlos
4. Cejnar Aleš

Kategorie M3

Pořadí Jezdec
1. Seiwald Honza
2. Zítková Tereza
3. Seiwald Pavel st.
4. Zítka Slávek
5. Bernat Martin
6. Štěpán Martin

Kategorie M01

Pořadí Jezdec
1. Šrytr Věněk
2. Sláma Michal

 

Výsledky závodu padesátek

Jawa klasik

Pořadí Jezdec
1. Vašanda Martin
2. Zvirinský Matyáš
3. Kohl Martin

Jawa speciál

Pořadí Jedec
1. Heřmánek Michal
2. Peukert Osvald
3. Kovář Matěj
4. Volf Honza
5. Bartoň Jan
6. Brzobohatý Tomáš (Koudelka Team)
7. Kovář Pavel
8. Deger Jaroslav

Simson

Pořadí Jezdec
1. Kovář Pepa
2. Najmon Vojta
3. Šrytr Michal

Supersport

Pořadí Jezdec
1. Ptáčník Milan
2. Kovář Matěj
3. Heřmánek Michal
4. Picka Zdeněk
5. Brzobohatý Tomáš (Koudelka Team) - ND
5. Deger Jaroslav - ND

 

Fotogalerie ze zimního závodu padesátek

Tým SOPKA 2007 děkuje za poskytnutí fotografií Jakubu Frühaufovi. 

 

Reportáž z proběhlého ročníku závodu padesátek na sněhu

www.motormix.cz/clanek/xii-rocnik-zavodu-padesatek-se-jel-u-liberce/29277
www.motormix.cz/album/6438

2020

Fotografie ze závodu padesátek na 121 minut

Tímto děkujeme fotografce Míše Mlejnkové za vytvoření a poskytnutí spousty krásných fotografií.

Výsledky závodu "padesátek" na sněhu konané dne
2. února 2019

Jawa klasik

Pořadí Jezdec
1. Heřmánek Michal
2. Likler Jan
3. Vašenda Martin
4. Fošum Zdeněk
5. Zvirinský Matyáš
6. Machala Lukáš
7. Kohl Martin

Jawa speciál

Pořadí Jezdec
1. Kovář Matěj
2. Volf Honza
3. Kovář Pavel
4. Hrabar Pavel
5. Podaný Jiří

Supersport

Pořadí Jezdec
1. Kovář Matěj
2. Kolomazník Martin
3. Bartoň Jan

Simson

Pořadí Jezdec
1. Kovář Josef
2. Bartoň Jan
3. Najmon Vojta

Lyžař

Pořadí Jezdec
0. Sláma Michal

 

Výsledky závodu traktorů na sněhu konané dne
16. února 2019

Kategorie M1

Pořadí Jezdec
1. Šrytr Michal
2. Prskavec Libor
3. Kovář Pepa
4. Šrytr Věnda
5. Karban František

Kategorie M2

Pořadí Jezdec
1. Kofránek Carlos
2. Vaňousek Martin
3. Kofránek Karel starší

Kategorie M3

Pořadí Jezdec
1. Seiwald Pavel starší
2. Seiwald Honza
3. Bernat Martin
4. Němec Franta

Kategorie M4

Pořadí Jezdec
1. Čížek Ota

 

Výsledky závodu "padesátek" na 121 ze dne 6. října 2018

Jawa klasik

Pořadí Jezdec
1. Mlejnek Miloslav
2. Pekárek Jiří
3. Kunt Libor
4. Pekárek Milan
5. Gaisl Filip
6. Jenček Martin
7. Martínek Josef
8. Sláma Michal
9. Najmon Vojta

Jawa speciál

Pořadí Jezdec
1. Žďánský Miloš
2. Peukert Osvald
3. Podaný Jiří
4. Strádal Johny
5. Kovář Zdeněk
/. Hrych Milan
/. Stantejský Aleš

Supersport

Pořadí Jezdec
1. Dovol Pavel
2. Volf Honza
3. Kovář Pavel

Simson

Pořadí Jezdec
1. Kovář Josef
2. Bartoň Jan
3. Kunt Lukáš
4. Maršík Michal
/. Šrytr Michal

 

Fotky ze závodu "padesátek" na 121 minut

Zde je odkaz na fotografie ze závodu "padesátek" na 121 minut, který se konal v sobotu 6. října 2018. Autorkou fotografií je Míša Mlejnková.

Výsledky 10. ročníku závodu "padesátek"

Závod se konal v sobotu 3. února 2018. Výsledky jsou uvedeny dle kategorií.

Jawa klasik

Pořadí Jezdec
1.  Polívka Martin
2. Polívka Václav ml.
3. Polívka Václav st.
4. Peukert Osvald
5. Novotný Matěj
6. Martinek Josef
7. Gaisl Filip
8. Najmon Vojtěch
9. Podaný Jiří
10. Sláma MIchal
Jawa special
 
Pořadí Jezdec
1. Dovol Pavel
2. Volf Jan
3. Martinek Josef
4. Kovář Matěj
5. Kovář Pavel

Simson

Pořadí Jezdec
1. Kovář Josef
2. Šrytr Michal
3. Bartoň Jan
4. Maršík Michal

Supersport

Pořadí Jezdec
1. Lindner Kurt
2. Kovář Matěj
3. Dovol Pavel
4. Kovář Pavel

 

 

Výsledky závodu "padesátek" na 121  minut

Níže jsou uvedeny výsledky závodu "padesátek" na 121 minut ze 7. října 2017. Výsledky jsou rozděleny dle kategorií.

Jawa klasik

Pořadí Jezdec
1.     Peukert Osvald
2. Brádler Jan
3. Brádler Dan
4. Škoda Filip
5. Pekárek Jiří
6. Kunt Libor
7. Podaný Jiří
8. Gaisl Filip
9. Matěj Patrik
10. Slouka Zbyněk
11. Sláma Michal
12. Strádal Jan

Jawa special

Pořadí Jezdec
1. Volf Jan
2. Kovář Pavel
3. Kovář Matěj
4. Hrych Milan

Simson

Pořadí Jezdec
1. Kovář Josef
2. Bartoň Jan
3. Kunt Lukáš
4. Šrytr Michal

Supersport

Pořadí Jezdec
1. Lindner Kurt
2. Dovol Pavel

 

Fotogalerie ze Závodu padesátek na sněhu

Na tomto odkazu jsou k nahlédnutí fotografie ze závodu padesátek na sněhu ze dne 4. února 2017. Copyright: Míša Kolomazníková

Výsledky traktoriády

Jízda pravidelnosti M1
Pořadí Jezdec
1. Karban František
2. Brož Radek
3. Kovář Josef
4. Šrytr Michal
5. Šrytr Věněk
6.  Čížek Otakar
 
Jízda pravidelnosti M2

Pořadí Jezdec
1. Odcházel Pavel
2. Kofránek Karel
3. Halbich Pavel
4. Kofránek Carlos
Jízda pravidelnosti M4
Pořadí Jezdec
1. Čížek Otakar
Slalom M1
Pořadí Jezdec
1. Karban František
2. Šrytr Věněk
3. Kovář Josef
4. Šrytr Michal
5. Brož Radek
Slalom M2
Pořadí Jezdec
1. Odcházel Pavel
2. Kofránek Karel
3. Kofránek Carlos
4. Halbich Pavel

 

 

Výsledky zimního závodu padesátek

Jawa Klasik
Pořadí Jezdec
1.     Polívka Václav ml.
2. Matěj Patrik
3. Brádler Jan
4. Polívka Václav st.
5. Brádler Dan
6. Nosek Ota
7. Polívka Martin
8. Volf Jan
9. Adamus Karel
10. Ort Milan
11. Kunt Libor
12. Franka Jaroslav
13. Podaný Jiří
14. Kovář Pavel
15. Grigorov David
16. Manina Vratislav
Jawa special
Pořadí Jezdec
1. Bezouška Karel
2. Jenček Martin
3. Vlček Miloslav
4. Kofránek Carlos
5. Bartko Jindřich
6. Žďánský Miloš
Simson
Pořadí Jezdec
1. Kovář Josef
2. Vinš Zdeněk
3. Kunt Lukáš
4. Skalický Radek
Supersport
Pořadí Jezdec
1. Plíšek Lukáš
2. Plíšek Petr
3. Halbich Pavel
4. Černý David

 

 

Obrazová reportáž ze závodu padesátek na 121 minut

Výsledky závodu "padesátek" na 121 minut

Při stejném počtu ujetých kol rozhodovalo dojezdové pořadí po uplynutí 121 minut.

Kategorie Jawa Klasik    
Pořadí Jméno Počet kol
1. Johny 50
2. Mlejnek Martin 50
3. Volf Jan 48
4. Matěj Patrik 46
5. Kunt Libor 45
6. Vávra Karel 45
7. Kovář Matěj 44
8. Slouka Zbyněk 44
9. Kovář Pavel 43
10. Frank Jaroslav 43
11. Koštejn Jiří 41
12. Šrámek Jan 41
13. Brádler Dan 40
14. Chadraba Miroslav 40
15. Kovář Jan 37
16. Kofránek Karel 37
17. Brádler Jan 35
18. Oudrnický Jiří 33
19. Vavřina Mikuláš 31
20. Matěj Dominik 30
21. Peukert Osvald 26
22. Adamus Karel 23
23. Najmon Vojtěch 17
24. Sláma Michal 5
Kategorie Jawa speciál    
Pořadí Jméno Počet kol
1. Černý David 7
2. Kofránek Karlos 5
Kategorie Simson    
Pořadí Jméno Počet kol
1. Kovář Josef 53
2. Šrytr Michal 37
3. Kunt Lukáš 35

 

 

TOPlist