Archiv článků

Bojová porada

Ve středu 7. května od 18 hodin se uskuteční u Čubrdů porada, na které se začnou řešit organizační záležitosti Antrax party. V případě příznivého počasí proběhne opékání či grilování, takže maso s sebou!
Celý článek

Upozornění

Chtěl bych upozornit všechny přispívající, aby své příspěvky psali do knihy návštěv a ne do kolonky napište nám! Jinak to přijde na můj soukormý e-mail a neobjeví se to na stránkách.
Celý článek

Doplnění fotogalerie

Dnes jsem doplnil fotogalerii o fotky z Antrax party 2007. Zároveň se mi ji podařilo roztřídit přehledně dle jednotlivých akcí. Výzva návštěvníkům těchto stránek - pokud máte nějakou vhodnou fotografii do záhlaví těchto stránek, prosím dejte vědět. Díky!
Celý článek

Zábava Prorock

V sobotu 20. září 2008 se v sokolovně na Nechálově uskuteční taneční zábava s kapelou Prorock. Tato kapela na Nechálově již několik let nehrála, proto neváhejte a přijďte si poslechnout kvalitní rockovou muziku s možností vyzkoušet naší pekelnou skluzavku do baru.
Celý článek

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes, tj. 20. dubna 2008 byly vytvořeny internetové stránky občanského sdružení SOPKA 2007, o.s. Jelikož tvorba interentových stránek není zrovna jednoduchá záležitost, rozhodl jsem se využít portálu webnode.cz, který tvorbu stránek maximálně zjednodušuje. Na těchto stránkách by se měli návštěvníci...
Celý článek

SOPKA 2007, z. s.

Havlovice 33, Kobyly, 463 45 607 287 452 - Pavel Kovář (jednatel)
607 955 720 - Zbyněk Hozák
723 060 784 - Pepa Kovář, pořadatel závodů
antraxgang@seznam.cz