Archiv článků

Úprava termínů

Pozor! Došlo k úpravě termínů akcí - závod "padesátek" se přesouvá na 4. února a šipkový turnaj se uskuteční v sobotu 18. února - viz sekce Kalendář akcí.
Celý článek

Závod "padesátek" na sněhu

V sobotu 4. února 2012 se na Zaháji u Nechálova uskuteční IV. ročník závodu "padesátek" na sněhu. Závod se uskuteční za každého počasí - vzhledem k letošnímu průběhu zimy není jisté, zda proběhne závod na sněhu. Začátek je ve 13:00 hodin. Pravidla budou upřesněna před startem.  
Celý článek

Šipkový turnaj

V sobotu 18. února 2012 od 9:00 se uskuteční v tělocvičně na Nechálově tradiční šipkový turnaj.  
Celý článek

Výroční schůze

Výroční schůze občanského sdružení SOPKA 2007, o.s. se uskuteční v sobotu 3. prosince od 19:00 v hasičské zbrojnici v Kobylech. Nezapomeňte, že bude vybírán členský příspěvek ve výši 100,- Kč.
Celý článek

Fotogalerie

Z důvodu nízké kapacity úložného prostoru na těchto stránkách jsem se rozhodl vytvářet fotoalba na službě rajce.net. Vždycky sem vložím odkaz, na kterém budou fotky k nahlédnutí. První fotoalbum je z úspěšného závodu padesátek na 121...
Celý článek

Závod "padesátek" na 121 minut

V sobotu 1. října 2011 od 13:00 hodin se uskuteční závod padesátek na 121 minut. Závod proběhne na poli a silnici mezi Nechálovem a Kojeckem. Kdo za stanovený časový limit ujede nejvíce kol, vyhrává. Občerstvení a dobrá zábava zajištěna :)
Celý článek